STORNOPODMÍNKY

STORNOPODMÍNKY

Pokud ve VLNCE začínáte (plavete nebo cvičíte první kurz) a během 14 dnů od zahájení bloku nebudete s průběhem kurzu spokojeni, vrátíme Vám 100% kurzovného za lekce, které zbývají do konce kurzu.

Storno do 7 dnů před zahájením kurzu: při převodu do dalšího bloku převádíme zaplacenou částku, při vrácení kurzovného účtujeme manipulační poplatek 100 Kč.

Při převodu kurzovného do dalšího/ jiného kurzu: odečteme uskutečněné lekce ke dni zrušení kurzu (započítávají se I lekce omluvené, pozdě omluvené i neomluvené), peníze za zbývající zaplacené lekce převedeme a účtujeme manipulační poplatek ve výši 100 Kč.

Při převodu kurzu negarantujeme navrácení do stejné skupinky, kurz bude vybrán podle volného místa, věku a dovednosti dítěte. Převedené peníze je nutné vyčerpat nejpozději do 6 měsíců od provedení storna.

Při vrácení kurzovného: odečteme uskutečněné lekce ke dni zrušení kurzu, (započítávají se lekce omluvené, pozdě omluvené i neomluvené), peníze za zbývající zaplacené lekce vracíme na účet  a účtujeme manipulační poplatek ve výši 500 Kč. V případě navrácení se do kurzu před koncem stornovaného bloku – storno se ruší a získáváte právo na náhrady viz „omluvy a náhrady“.

Storno se počítá ode dne, kdy PÍSEMNĚ (e-mailem nebo SMS) kurz stornujete – proto nás v případě dlouhodobé nemoci, změny rodinné situace atd. informujte co nejdříve.