STORNOPODMÍNKY

Storno kurzu do 7 dnů před zahájením: při převodu do dalšího bloku převádíme zaplacenou částku, při vrácení kurzovného účtujeme manipulační poplatek 100 Kč.

Storno v průběhu kurzu: při převodu kurzovného do dalšího kurzu odečteme uskutečněné lekce ke dni zrušení kurzu, (započítávají se i lekce omluvené, neomluvené nebo pozdě omluvené), zbývající zaplacené lekce převedeme a účtujeme manipulační poplatek ve výši 100 Kč. Omluvené lekce si vyberete jako náhradu. Při převodu kurzu negarantujeme navrácení do stejné skupinky, kurz bude vybrán podle věku, dovednosti dítěte a volného místa.

Převedené peníze je nutné vyčerpat nejpozději do 6 měsíců od provedení STORNA.

Při vrácení kurzovného odečteme uskutečněné lekce ke dni zrušení kurzu, (započítávají se i lekce omluvené, neomluvené nebo pozdě omluvené), zbývající zaplacené lekce vracíme a účtujeme manipulační poplatek ve výši 500 Kč. Storno se počítá ode dne, kdy telefonicky, e-mailem, či osobně kurz stornujete – proto nás v případě dlouhodobé nemoci, změny rodinné situace atd. informujte co nejdříve. V případě navrácení se do kurzu před koncem stornovaného bloku – storno se ruší a získáváte právo na náhrady viz. „omluvy a náhrady“.

Vrácené peníze za storno je nutné vyzvednout/ převést na účet do 30 dnů ode dne storna. V opačném případě peníze propadají.